Hakkımızda ...

Adra Promosyon, kurumsal promosyon ürünleri sektöründe 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle tasarım, üretim, ithalat çalışmalarıyla oluşturduğu elit, modern, güncel ve stoklu ürün gruplarını Türkiye geneline toptan satış ve dağıtımını yapmanın yanı sıra, Avrupa'nın 20'ye yakın ülkesine de ihracat yapan sektöründe lider uluslararası bir firmadır.

Promosyon firmaları ve reklam ajanslarına tedarik merkezi olarak hizmet veren Adra Promosyon müşterilerine promosyon projelerinde tasarımdan üretime, mutlak müşteri memnuniyeti hedefli profesyonel, hızlı ve eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Aylık düzenli ithalatlar ile ürün gruplarının stoklarını güncelleyen Adra Promosyon müşterilerinin projeye özel ürün isteklerine danışmanlık Ar-Ge, tasarım, üretim ve ithalat çalışmalarını alanında uzman ve deneyimli ekibi ile yöneterek en hızlı ve ekonomik çözümleri üretir.

Tasarım, üretim ve ithalatını yapmakta olduğu ürünlerde 1. sınıf işçilik ve kaliteli hammadde kullanılmasına özen göstermekte olup satışa sunduğu tüm ürünler ve üretilen hizmet her aşaması ile firma garantisi altındadır.

Fabrika bünyesinde yer alan baskı atölyelerinde tüm baskı uygulamaları son teknoloji baskı makinaları ile profesyonel ekibi tarafından dünya standartlarında titizlikle uygulanmaktadır.

Hizmet verilmekte olan baskı uygulamaları:
- UV Baskı Uygulamaları
- Lazer Baskı Uygulamaları
- 4 ve 2 Renkli Tampon Baskı Uygulamaları
- Serigrafi Baskı Uygulamaları
- Dijital Bas-Kes, Plasto Baskı Uygulamaları (Damla Etiket)
- Transfer Baskı Uygulamaları
- Ofset Baskı Uygulamaları
- Sıcak Klişe Gofre Baskı Uygulamaları
- Frekans Baskı Uygulamaları

Adra promosyon, düzenlediği ücretsiz baskı ve ücretsiz kargo kampanyaları ile müşterilerinin promosyon projelerine hızlı, uygun fiyatlı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

 

Promosyon Ürünleri Gruplarımız

23 farklı grup ve 93 alt grupta yüzlerce promosyon ürünü listeleniyor

Promosyon Ürün Gruplarımız

Close Buton